Toronto’nun belediye makamları bir atmaya hazır olduğunu Büyüktür 1 milyar $ isabetse yr sonucunda yersiz gelir ve yüksek fiyatları ile ilgili COVID-19 pandemik Başkan John Tory tanıtıldı Cuma.

Bir anda bilgi kongre de Metropolis’in koridor Cuma öğleden sonra Tory tarafından yapılan acımasız projeksiyonlar özetlenen kasaba ‘ın finans çalışanlarının belediye tahmin, olabilir olarak kaybedecek bir sürü eğer 2020 yılında 1.5 milyar $ olarak bir var üç aylık kilitlenme ve altı aylık restorasyon aralığı .

Tory olduğunu tarif belirlemek “olarak en ince vaka durumun belirterek,” miktar olasılıkla olabilir olarak bir çok tarafından 2.7 milyar $ olarak üst ait yr kilitleme dokuz aylık bir aşkın devam etmesi halinde aralık .

“COVID-19 is taking a devastating toll on many companies’ funds, and naturally on the funds of many, a lot of our residents. The Metropolis of Toronto is not any completely different,” Tory mentioned.

“Hatta biz COVID-19 yendi varsayarak hızlı şekilde ulaşılabilir ve transferi yeniden başlatmak için şehir olarak kısa bir süre olarak biz edebiliyoruz , biz konum bir göz alarak olarak bir çok gibi bir $ 1,5 milyar parasal etkiler tarafından üst bunun yr .”

Kasaba önceden haftalık kaybını tavlamışsın geliri 65 milyon $ ve en kabaca arasında 20 milyon $ o yılların yolcu sayısının yüzde dip başına tahminen 80 gördü TTC gelen nedeni başlar pandemik ait.

Artık var kaydedilmiş TTC çalışma sırayla cephe refahı bakım personeli ve tüm önemli personel işe almak ve elde edebilirsiniz konut ,” belediye başkanı söz .

“Ve şu ana kadar , bir muhafaza ettik sabit çeşitliliğini trenler ve otomobiller bile dramatik ile indirdi ridership ve açıklama şimdi gelmiş tamamlanmış en o sırayla için uzak tutmak üzerine aşırı kalabalık bu otomobiller .”

Farklı alanlarda yer yer damla olmuştur gelir somutlaştırmak izin ücretleri ve arazi anahtarı vergileri, Tory söz .

On benzer zaman, şimdi var yürüttüğümü mücadeleyi bir şekilde metropolde karşı onlarca ödemeden, COVID-19 on milyonlarca içinde {dolar} ait başka fiyatlara cevap bu görülmemiş felaket ve trajediyi ve önüne daha büyük bir felaket ” diye katma.

Tory olarak anılacaktır pandemik “ Birçok biri büyük parasal güçlüklere” kasaba şimdiye etmiştir karşı karşıya .

“Biz gereken o yükselecek sorun ,” belediye başkanı söz . “Ben yapabilirsiniz bilmeni ben olduğumu hazırlanan rehberlik içinde seyri içinde akıllı ve dengeli ve sorumlu bir şekilde benim meslektaşları ile çalışan, Metropolis’in konseyi ve harika bir metropol çalışanlar .”

Öyleydi hızlı bildirime o kasaba olacak yardıma ihtiyaç den farklı aralıklar başkanlığının , dahil görüşmelerinin sürmekte zaten o onun yanında il ve federal muadilleri.

“Ben çok net oldum tersi zaten bu konuda hükümetler,” Tory sözü .

Bu olacak gerektiren yardım dan bu önemli hükümetler miktarlarda , özellikle dikkate alınarak anayasal sınırlamalar konumlandırılmış , şehirlerine birlikte bu ölçekte kendisi Toronto, büyüktür birçok Kanadalı ilde daha.”

Belediyelerin , eyaletin yürürlüğe koyduğu yönergelerin altındaki çalışma finansı açıklarını kullanması yasaktır .

Toronto’nun Şubat ayında konsey tarafından kabul edilen 2020 çalışma finansmanı 13 milyar doların biraz üstünde.

“ Ben ettik edilmiş konuşurken sık birlikte her il otoriteleri , birlikte (Premier) Ford, Maliye Bakanı Rod Phillips ve Belediye İşleri Bakanı Steve Clark ve federal ile otoriteler , birlikte Başbakan Yardımcısı Chrystia Freeland ve Maliye Bakanı Fatura Morneau bunlar hakkında noktaları ,”Tory sözü .

“Ve Kanada’nın belediye başkanları büyük şehirlerde paylaşımı olmuştur veri ve olmuştur montaj ile yetkililer memurlarının , birlikte bizim en yukarı güncel montaj Kanada’nın başbakan yardımcısı ile bu öğleden.”

Tory tespit olduğunu önceki salgın, Toronto “Kanada’nın açtı ekonomik sistem .”

“Bir kez daha liderlik etmeliyiz . Bizler Kanada’nın kurumsal ve parasal sermaye, bir yükselen Kuzey Amerika’nın tamamında teknoloji merkezi ve asal on dünyada parasal merkezi. Bizim GSYİH gelişme oldu ölçüde geride bıraktı ülke çapında Common’ı daha erken pandemik”diye söz .

Bütün ulus olduğu güvenerek güçlü restorasyon tam burada .”

Tory söz subaylar var yürütülen sıkı kamu refahı şimdi önlemlere yardımcı olmak için şehir olsun tekrar etmek düzenli olarak kısa bir süre olarak ulaşılabilir .

“Ben düşünün ezici çoğunluğu Toronto sakinlerinin mesajı alıyorsanız” diye söz ait bedensel uzaklaşmasıdır tedbirlerinin. “Daha kısa zaman diliminde biz pandemik tarafından yerinden olduğunuzu çok daha az yaralanma için şehre ‘ın fonları .”

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here